Re: (micro stakes) Brunn`i päevik
nii minul selleks kuuks pokkeriga vsjoo. homme haigla ära ( selja opile).
mõnus saan jaanid haiglas veeta. Mul sünna ka jaanipäeval. :D
juulis ei tea kas saab mängida, kuna peale oppi vist istuda ei tohi mõnda aega.
tegin siis nl5 esimest korda ja kokkuvõttes olen rahul.
mingi 10k kätt oli mängitud siis vaatasin graafikut ja avastasin et vaevu BE.
Ühel päeval tuli korralik miinus, milelpeale pidin nl2 tagasi minema. lisaks olin juba natsa TILTIS :D
Läksin nl2 zoomi ja hakkasin hästi agresiivselt mängima. võtsin ka rohmem käsi enda rangesse jne.
aga tundus et asi mõjus õhtuks olin nullis tagasi.
Muutsin oma mängu siis nl5-s ka natuke agromaks ja lahtisemaks.
Ja tundub et asi toimib, vähemalt praegu :) mis on üllatav, sest ma tegin päris räigeid vigu ka vahepeal.
graafik ka siis:

Panen paar kätt ka mis tundub, et on valesti mängitud
nii minul selleks kuuks pokkeriga vsjoo. homme haigla ära ( selja opile).
mõnus saan jaanid haiglas veeta. Mul sünna ka jaanipäeval. :D
juulis ei tea kas saab mängida, kuna peale oppi vist istuda ei tohi mõnda aega.
tegin siis nl5 esimest korda ja kokkuvõttes olen rahul.
mingi 10k kätt oli mängitud siis vaatasin graafikut ja avastasin et vaevu BE.
Ühel päeval tuli korralik miinus, milelpeale pidin nl2 tagasi minema. lisaks olin juba natsa TILTIS :D
Läksin nl2 zoomi ja hakkasin hästi agresiivselt mängima. võtsin ka rohmem käsi enda rangesse jne.
aga tundus et asi mõjus õhtuks olin nullis tagasi.
Muutsin oma mängu siis nl5-s ka natuke agromaks ja lahtisemaks.
Ja tundub et asi toimib, vähemalt praegu :) mis on üllatav, sest ma tegin päris räigeid vigu ka vahepeal.
graafik ka siis:

Panen paar kätt ka mis tundub, et on valesti mängitud
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
, Q
, K
T
4
Comment